Працевлаштування за кордоном

Працевлаштування за кордоном:

Робота в Європі

Впевнена, що багато з Вас інколи думав про те, щоб виїхати закордон-працювати,навчатись або взагалі переїхати в Європу.Наша компанія, може допомогти Вам це зробити і обрати найкращий варіант еміграції в Європу.

Наприклад : навчання, інвестиції в економіку, укладення шлюбу з громадянином іншої країни,політичний притулок або обрати шлях-Виїхати через Трудову Довгострокову візу. Наші менеджери,Вам підготують пакет документів,з будь-якого варіанта,який Ви оберете.

З чого починається працевлаштування за кордоном:

1.  Для початку,треба визначити країну,в яку Ви хочете поїхати працювати. Наші менеджери допоможуть Вам скласти Резюме(CV) на 2-х мовах та підібрати для Вас одного з наших надійних партнерів,з якими «Туризм УА» працює вже не один рік. До Вашого резюме, ми Вам допоможемо скласти Мотиваційний лист,який потрібно підкріплювати до будь-якої офіційної вакансії в Європі.

Ми співпрацюємо з багатьма Канадськими та Європейськими компаніями, і саме завдяки цьому наша компанія швидко та ефективно допоможе Вам офіційне працевлаштуватися в іншій країні.

2. Підготовка викликів з інших країн:США,Канада,Англія,та країни ЄС.

3. Підготовка до отримання візи.

4. Консультація та інформування клієнтів перед виїздом за кордон з питань працевлаштування.

5.  Зустріч нашими представниками в інших країнах та поселення.

Статистика рівня заробітної плати в країнах ЄС:

Литва — 650 евро

Латвія — 690 евро

Польша — 800 евро

Чехія — 1000 евро

Франція — 2.500 евро

Швеція — 2.600 евро

Ірландія — 2.600 евро

Бельгія — 2.700 евро

Німеччина– 2.900 евро

Нідерланди – 3.000 евро

Англія– 3.100 евро

Якою складною для Вас не здавалася б система оформлення на роботу,наша компанія завжди рада Вам допомогти та втілити Вашу мрію в реальність.

Подпишитесь!

на интересующие вас направления